Rozwój możliwy jest tylko wtedy, gdy się nie zatrzymujesz. Nowe technologie, silna konkurencja, to wszystko sprawia, że potrzebujesz narzędzi, które pozwolą Ci być lepszym. Sprawdź, jakie rozwiązania mamy dla Ciebie w Agencji Rozwoju Regionalnego w Bielsku-Białej.

Projekty dla Ciebie

Oferta dla Ciebie

Finansowanie POŻYCZKA PŁYNNOŚCIOWA POIR (edycja 2) - 2023 rok Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom sytuacji gospodarczej przez wsparcie pożyczkami przedsiębiorstw, które mają problemy z płynnością finansową wskutek pandemii COVID-19 albo wskutek agresji Rosji na Ukrainę.
Ogłoszenia Sprawa 02/2023 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza wydawnictwa o zasięgu ogólnopolskim do złożenia oferty na emisję/publikację dwóch ogłoszeń/artykułów sponsorowanych promujących rezultaty realizacji projektu „GreenFilmTourism”.
Ogłoszenia Sprawa 59/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza zainteresowanych Oferentów do złożenia oferty na wykonanie usługi wycinki 2-ch kasztanowców oraz zabiegu pielęgnacji jednego kasztanowca.
Ogłoszenia Sprawa 42/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowanych Oferentów do złożenia oferty w trybie „zapytania ofertowego” na wykonanie usługi Inżyniera Kontraktu
Ogłoszenia Sprawa 41/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowanych wykonawców do złożenia oferty na dostawę oraz wykonanie usługi ułożenia wykładziny PCV Fortelock.
Ogłoszenia Sprawa 31/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku- Białej zaprasza zainteresowanych przewoźników transportu osobowego do przedstawienie oferty cenowej na dwa wyjazdy studyjne w ramach projektu GreenFilmTourism
Ogłoszenia Sprawa 32/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane podmioty do złożenia oferty cenowej na kompleksową organizację i obsługę pikniku questowego.
Ogłoszenia Sprawa 21/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza zainteresowanych ekspertów firmy posiadające wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu systemów ewaluacji do współpracy przy tworzeniu szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie usługi polegającej
Ogłoszenia Sprawa 16/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane osoby/ firmy do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi eksperckiej tj. opracowanie dokumentu pn. „Analiza Ryzyka dla propozycji programu inwestycji korporacyjnych na rzecz integracji sieci doskonałości rolnictwa precyzyjnego”.
Ogłoszenia Sprawa 15/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane podmioty do złożenia oferty w trybie zapytania ofertowego na zorganizowanie transgranicznego przeglądu (sekcji) Filmowego Dziedzictwa Kulturowego, zwanej dalej sekcją FDK w ramach organizowanego w Cieszynie Przeglądu Filmowego pn. „Kino na granicy”.
Finansowanie O Funduszu Wspierania Przedsiębiorczości Oferowane przez nas narzędzia finansowe są współfinansowane ze środków publicznych i unijnych.
Nieruchomości Biurowiec przy Cieszyńskiej 367 Budynek czterokondygnacyjny o powierzchni biurowej 1948 m2 ,w podziemiu planowany parking na 30 miejsc postojowych, wokół budynku parking naziemny
Ogłoszenia Sprawa 1/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza zainteresowanych Oferentów do złożenia oferty na opracowanie i przeprowadzenie internetowej kampanii promocyjnej projektu „GreenFilmTourism” i jego rezultatów w Polsce.
Nieruchomości Kompleks przy Cieszyńskiej 365 Oba budynki położone w dzielnicy Wapienica przy ulicy Cieszyńskiej 365 (100m od przystanku autobusowego MZK linii 7, 10 i 20)
Ogłoszenia Zaproszenie ofertowe - sprawa 67/2021 Realizacja usługi tłumaczenia dokumentów oraz tłumaczenia konsekutywnego
Finansowanie Fundusz pożyczkowy - pożyczki dla przedsiębiorców sektora MSP Zapytaj o prostą i tanią pożyczkę na cel obrotowy lub inwestycyjny!
Finansowanie Fundusz zalążkowy Beskidzki Akcelerator Technologiczny Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej Innowacyjne pomysły zasługują na realizację – wspomagamy przedsiębiorczych innowatorów!
Finansowanie Poręczenia wadialne, kredytów i pożyczek. W ramach usług finansowych udzielamy poręczeń wadialnych oraz poręczeń kredytów i pożyczek
FAB-LAB Prototypowanie i druk 3D Nasze laboratorium jest miejscem, gdzie projekty stają się rzeczywistością. Dysponujemy drukarkami 3D FDM/FFF, Makerbot Replicator Plus, 2X i Z18 oraz drukarką SLA Formlabs Form 2, które pozwalają na tworzenie bardzo dokładnych wydruków.
FAB-LAB Dla Maker-ów Geometryczne odwzorowanie obiektów dzięki nowoczesnej technologii. W naszym laboratorium nie ma ograniczeń, są wyzwania, którym stawiamy czoła, mając do dyspozycji narzędzia takie jak laser CO2, ploter tnący czy skaner 3D światła białego.
Finansowanie Doradztwo i pośrednictwo finansowe Fundusz Wspierania Przedsiębiorczości świadczy usługi doradcze, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, przygotowaniem nowych przedsięwzięć i z pozyskiwaniem środków finansowych.
FAB-LAB Szkolenia i prezentacje Dzielimy się wiedzą, uczymy obsługi maszyn i wprowadzamy w świat projektowania 3D. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie w kameralnych grupach. Pozwól, że zaprosimy Cię do naszego laboratorium.
Finansowanie POŻYCZKA PŁYNNOŚCIOWA POIR Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom Covid-19 przez wsparcie pożyczkami przedsiębiorstw, które z powodu pandemii mają problem z utrzymaniem płynności finansowej.