Czy wiesz, że już teraz możesz liczyć na wsparcie w budowaniu swojej firmy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednie narzędzia, dzięki którym obierzesz właściwy kierunek, zasilając baterie przedsiębiorstwa energią rozwoju.

Projekty dla Ciebie

TechDiversity
01 czerwca 2023 - 31 grudnia 2025
W ramach projektu TechDiversity partnerzy będą starali się stworzyć odpowiednie warunki do współpracy lokalnej i wymiany wiedzy na poziomie międzynarodowym, aby wzmacniać te elementy i stworzyć ramy pozwalające na rozwój cyfrowych ekosystemów miast.
FI4INN
01 czerwca 2023 - 31 maja 2026
Celem projektu FI4INN jest pomoc publicznym i prywatnym dostawcom finansowania oraz decydentom w przyjęciu nowego sposobu myślenia przy projektowaniu instrumentów finansowych wspierających badania i innowacje prowadzone przez MŚP i startupy: bardziej integracyjne, bardziej inkluzywne, konsultacyjne podejście oparte na współtworzeniu i zaangażowaniu interesariuszy, podkreślające również pomiar wpływu.

Oferta dla Ciebie

Nieruchomości Lokal biurowy z łazienką do wynajęcia (29.03.2024 r.) Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oferuje do wynajęcia powierzchnię biurową w Bielsku-Białej w centrum Wapienicy.
Nieruchomości Powierzchnie magazynowe do wynajęcia przy ul. Cieszyńskiej 365 w Bielsku-Białej (29.03.2024 r.) Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oferuje do wynajęcia powierzchnię magazynową w Bielsku-Białej w centrum Wapienicy.
Ogłoszenia Sprawa 16/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane osoby/ firmy do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi eksperckiej tj. opracowanie dokumentu pn. „Analiza Ryzyka dla propozycji programu inwestycji korporacyjnych na rzecz integracji sieci doskonałości rolnictwa precyzyjnego”.
Ogłoszenia Sprawa 15/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane podmioty do złożenia oferty w trybie zapytania ofertowego na zorganizowanie transgranicznego przeglądu (sekcji) Filmowego Dziedzictwa Kulturowego, zwanej dalej sekcją FDK w ramach organizowanego w Cieszynie Przeglądu Filmowego pn. „Kino na granicy”.
Finansowanie O Funduszu Wspierania Przedsiębiorczości Oferowane przez nas narzędzia finansowe są współfinansowane ze środków publicznych i unijnych.
Nieruchomości Biurowiec przy Cieszyńskiej 367 Budynek czterokondygnacyjny o powierzchni biurowej 1948 m2 ,w podziemiu planowany parking na 30 miejsc postojowych, wokół budynku parking naziemny
Ogłoszenia Sprawa 1/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza zainteresowanych Oferentów do złożenia oferty na opracowanie i przeprowadzenie internetowej kampanii promocyjnej projektu „GreenFilmTourism” i jego rezultatów w Polsce.
Nieruchomości Kompleks przy Cieszyńskiej 365 Oba budynki położone w dzielnicy Wapienica przy ulicy Cieszyńskiej 365 (100m od przystanku autobusowego MZK linii 7, 10 i 20)
Ogłoszenia Zaproszenie ofertowe - sprawa 67/2021 Realizacja usługi tłumaczenia dokumentów oraz tłumaczenia konsekutywnego
Finansowanie Fundusz zalążkowy Beskidzki Akcelerator Technologiczny Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej Innowacyjne pomysły zasługują na realizację – wspomagamy przedsiębiorczych innowatorów!
FAB-LAB Prototypowanie i druk 3D Nasze laboratorium jest miejscem, gdzie projekty stają się rzeczywistością. Dysponujemy drukarkami 3D FDM/FFF, Makerbot Replicator Plus, 2X i Z18 oraz drukarką SLA Formlabs Form 2, które pozwalają na tworzenie bardzo dokładnych wydruków.
FAB-LAB Dla Maker-ów Geometryczne odwzorowanie obiektów dzięki nowoczesnej technologii. W naszym laboratorium nie ma ograniczeń, są wyzwania, którym stawiamy czoła, mając do dyspozycji narzędzia takie jak laser CO2, ploter tnący czy skaner 3D światła białego.
FAB-LAB Szkolenia i prezentacje Dzielimy się wiedzą, uczymy obsługi maszyn i wprowadzamy w świat projektowania 3D. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie w kameralnych grupach. Pozwól, że zaprosimy Cię do naszego laboratorium.
Finansowanie Doradztwo i pośrednictwo finansowe Fundusz Wspierania Przedsiębiorczości świadczy usługi doradcze, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, przygotowaniem nowych przedsięwzięć i z pozyskiwaniem środków finansowych.