Na początku jest pomysł. I prawdą jest, że gdyby każdy miał szansę zrealizowania chociaż kilku procent ze swoich wizji, wszyscy bylibyśmy milionerami. Zaufaj doświadczeniu Agencji Rozwoju Regionalnego w Bielsku-Białej i otwórz się na realizację planów.

Projekty dla Ciebie

TechDiversity
01 czerwca 2023 - 31 grudnia 2025
W ramach projektu TechDiversity partnerzy będą starali się stworzyć odpowiednie warunki do współpracy lokalnej i wymiany wiedzy na poziomie międzynarodowym, aby wzmacniać te elementy i stworzyć ramy pozwalające na rozwój cyfrowych ekosystemów miast.
Circular WEEEP
01 kwietnia 2023 - 31 marca 2026
Projekt „Circular WEEEP” – „Projektowanie i testowanie zasad ograniczania, naprawy, odzyskiwania i ponownego wykorzystania odpadów ze sprzętu elektrycznego, elektronicznego i tworzyw sztucznych w Centralnej Europie”.

Oferta dla Ciebie

Ogłoszenia Sprawa 16/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane osoby/ firmy do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi eksperckiej tj. opracowanie dokumentu pn. „Analiza Ryzyka dla propozycji programu inwestycji korporacyjnych na rzecz integracji sieci doskonałości rolnictwa precyzyjnego”.
Ogłoszenia Sprawa 15/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane podmioty do złożenia oferty w trybie zapytania ofertowego na zorganizowanie transgranicznego przeglądu (sekcji) Filmowego Dziedzictwa Kulturowego, zwanej dalej sekcją FDK w ramach organizowanego w Cieszynie Przeglądu Filmowego pn. „Kino na granicy”.
Ogłoszenia Sprawa 1/2022 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza zainteresowanych Oferentów do złożenia oferty na opracowanie i przeprowadzenie internetowej kampanii promocyjnej projektu „GreenFilmTourism” i jego rezultatów w Polsce.
Ogłoszenia Zaproszenie ofertowe - sprawa 67/2021 Realizacja usługi tłumaczenia dokumentów oraz tłumaczenia konsekutywnego
FAB-LAB Prototypowanie i druk 3D Nasze laboratorium jest miejscem, gdzie projekty stają się rzeczywistością. Dysponujemy drukarkami 3D FDM/FFF, Makerbot Replicator Plus, 2X i Z18 oraz drukarką SLA Formlabs Form 2, które pozwalają na tworzenie bardzo dokładnych wydruków.
FAB-LAB Dla Maker-ów Geometryczne odwzorowanie obiektów dzięki nowoczesnej technologii. W naszym laboratorium nie ma ograniczeń, są wyzwania, którym stawiamy czoła, mając do dyspozycji narzędzia takie jak laser CO2, ploter tnący czy skaner 3D światła białego.
FAB-LAB Szkolenia i prezentacje Dzielimy się wiedzą, uczymy obsługi maszyn i wprowadzamy w świat projektowania 3D. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie w kameralnych grupach. Pozwól, że zaprosimy Cię do naszego laboratorium.