Bony na cyfryzację - dofinansowanie projektów w obszarze cyfryzacji; dla sektora MŚP w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 w zakresie działania 6.2 Bony na cyfryzację VI osi priorytetowej: Zwiększenie potencjału przedsiębiorstw i przygotowanie do cyfrowej transformacji w kontekście pandemii COVID-19.

Przedsiębiorcy sektora MŚP, którzy mają pomysł, jak usprawnić swoją działalność, mogą ubiegać się o dofinansowanie bezzwrotne do kwoty 255 000 zł.

Agencja Rozwoju Regionalnego wspólnie z firmą SoniqAnalitycs zaprasza na Śniadanie technologiczne, które odbędzie się 21 września br. o godz. 9.00 w FabLab Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 365, bud. B.

Należysz do sektora MSP? Chciałbyś przenieść swój biznes do sieci ale nie wiesz jak to zrobić? Planujesz inwestycje w nowe technologie, które zwiększą konkurencyjność Twojej firmy i sprawią że Twoja produkcja będzie bardziej "eko"? A może w czasach, w których praca zdalna i wirtualna rzeczywistość nabierają nowego znaczenia chciałbyś dowiedzieć się jak zadbać o bezpieczeństwo danych swojej firmy i pracowników w sieci?

Budżet Partycypacyjny (PB) jako proces jest wielomiesięcznym działaniem, które wymaga starannego planowania i skoordynowanej implementacji

Fundusz Wspierania Przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców w sektora MŚP do skorzystania z różnych form finansowania działalności.

Obecna atrakcyjna oferta pożyczek dla przedsiębiorców sektora MŚP na cele inwestycyjne i obrotowe z oprocentowaniem od 2,65% * jest kontynuacją misji wspierania i rozwoju przedsiębiorczości.

Partnerzy projektu "Empowering Participatory Budget in the Baltic Sea Region" (EmPaci) prezentują oparte na dowodach, udane doświadczenia z budżetowania partycypacyjnego (PB) na całym świecie - Participatory Budgeting Blueprint Guidebook. Przewodnik ten został przygotowany przez naukowców z Uniwersytetu w Kłajpedzie w ścisłej współpracy z kolegami z Uniwersytetu w Rostoku.

Podkategorie