Oferujemy biura na wynajem w Bielsku-Białej w dwóch lokalizacjach:

BIT ul. 1 Dywizji Pancernej 45 Bielsko-Biała

Budynek Beskidzkiego Inkubatora Technologicznego położony jest w Bielsku-Białej przy ul. I Dywizji Pancernej 45.

Obiekt ten został wybudowany w 2006 r. i jest zlokalizowany przy trasie szybkiego ruchu S1 (Cieszyn- Łódź), która ma połączenie z obwodnicą wschodnią i południową miasta.

Jest to budynek czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 3660 m2 wyposażony w pełną infrastrukturę teletechniczną i odrębną serwerownię.

Na parterze znajdują się sale konferencyjno-szkoleniowe, recepcja i bar bistro serwujący smaczne i niedrogie posiłki.

Pierwsze i drugie piętro zajmują pomieszczenia biurowe przeznaczone na wynajem a na trzecim piętrze, które stanowi integralną odizolowaną od reszty budynku część znajdują się pokoje hotelowe.

Pomieszczenia położone w południowej części budynku są klimatyzowane. Przed budynkiem znajduje się obszerny bezpłatny parking na 120 stanowisk, który w razie potrzeby można poszerzyć o dalsze 60 miejsc.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku posadowiony jest duży dwustronny i podświetlany billboard o wymiarach 3 m x 6 m, który ze względu na swoje wymiary i doskonałą widoczność z trasy S1 może stanowić bardzo dobry nośnik reklamy.

Dodatkowo obiekt jest skomunikowany z centrum miasta poprzez linię autobusową MZK (linia ,,10" i ,,20"), które wykonują 17 kursów dzienne.

 

BIT Bielsko-Biała BIT BIT

 

Kompleks ul. Cieszyńska 365 Bielsko-Biała

1. Budynek czterokondygnacyjny, niepodpiwniczony, o pow. użytkowej 6100 m2 wybudowany w 1964r. jako budynek produkcyjny, po gruntownej modernizacji w 2006r. zmienił przeznaczenie na biurowo- usługowy.
Wyposażony w pełną infrastrukturę techniczną oraz trzy windy towarowo-osobowe.

2. Budynek czterokondygnacyjny o pow. użytkowej 1436 m2 . Parter zajmują oddziały banków (Alior Bank i Euro Bank) oraz cukiernia. Pozostałe piętra spełniają funkcje typowo biurową. Są to pomieszczenia o wysokim standardzie z recepcją-sekretariatem, salką narad, i aneksami kuchennymi. Do budynku doprowadzona jest sieć światłowodowa, a wszystkie pomieszczenia wyposażone są w pełną infrastrukturę. Przed budynkiem ulokowany jest parking z rezerwowanymi miejscami postojowymi.

Oba budynki położone w dzielnicy Wapienica przy ulicy Cieszyńskiej 365 (100m od przystanku autobusowego MZK linii 7, 10 i 20)

 

ARR Biura na wynajem Bielsko-Biała Pomieszczenia biurowe Bielsko-Biała

Lokale biurowe Lokale Biurowe ARR Bielsko-Biała

ARR Bielsko-Biała