środa, 5 czerwca 2024

Dobrostan w fazie cyfryzacji? Dlaczego nie!

Projekt Digi-B-Well ma na celu wypracowanie środków, metodologii, technik, które pozwolą przedsiębiorcom na obniżenie stresu związanego z galopującą cyfryzacją i nawałem nowoczesnych technologii, bez których - jak przekonują zwolennicy narzędzi cyfrowych - nie da się obecnie funkcjonować. Twórcy projektu natomiast sugerują, że kluczem będzie ich właściwy dobór.

W dniach 4 i 5 czerwca 2024 r. w Rijece w Chorwacji odbyło się uroczyste spotkanie inauguracyjne projektu. Partnerzy zapoznali się ze sobą nawzajem, ze szczegółowymi zasadami realizacji, w tym zasadami promocji, raportowania i transparentności. Spotkania robocze poświęcone były już konkretnym działaniom. Nie tracimy czasu. Lato jest bardzo dobrym czasem na skupienie się nad ważnymi sprawami, odczuciem dobrostanu, na chwilę refleksji nad pracą, pasją - i na znalezienie nowoczesnych sposobów na problemy z techniką i urządzeniami, dzięki którym tradycyjne rozwiązania takie jak młotek nie będą nikomu już przychodziły do głowy… Choć wydaje się to zabawne, to stan frustracji i wypalenia wskutek cyfryzacji jest poważnym problemem. Partnerzy projektu stworzą narzędzia, które pozwolą przedsiębiorcy na samoocenę, a także praktyczne i łatwe do wdrożenia modele cyfryzacji dla MSP. 

Projekt realizowany jest przy udziale środków Unii Europejskiej w ramach programu Interreg EUROPA ŚRODKOWA i potrwa do maja 2027 roku.

Zainteresowanych zapraszamy na strony projektu:

- w języku angielskim: https://www.interreg-central.eu/projects/digi-b-well/.

- w języku polskim: https://arrsa.pl/pl/projekty/digi-b-well

Zainteresował Cię ten temat? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.