piątek, 19 kwietnia 2024

Circular WEEEP - co ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym?

Początkiem kwietnia odbyło się kolejne spotkanie projektu nt. zarządzania odpadami elektrycznymi i elektronicznymi. Projekt realizowany jest przez 12 partnerów - w tym naszą Agencję.

W dniach 10-11.04.2024 w Rogaskiej Slatinie w Słowenii odbyło się spotkanie partnerów projektu Circular WEEEP. Były to dni pełne rozmów, dyskusji, planowania dalszych działań, spędzone w pięknych okolicach wśród kipiącej wiosną przyrody.  
Projekt Circular WEEEP ma na celu wdrożenie lepszych lokalnych i regionalnych modeli zarządzania WEEE (zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym) uwzględniających główne zalecenia "Inicjatywy Elektroniki o Obiegu Zamkniętym" opracowanej w ramach Planu Działań na rzecz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym UE.

Więcej informacji o projekcie na naszej stronie internetowej: https://arrsa.pl/pl/projekty/circular-weeep

oraz na stronach programu Interreg EUROPA ŚRODKOWA, w ramach którego projekt jest realizowany: https://www.interreg-central.eu/projects/circular-weeep/

Projekt współfinasowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg EUROPA ŚRODKOWA oraz ze środków budżetu państwa.

Zainteresował Cię ten temat? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.