środa, 31 maja 2023

Urodziny malucha - już w sobotę!

Urodziny Malucha czyli Fiata 126p, symbolu naszego miasta i regionu - tego nie wolno przegapić!

Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca 2023 r. będziemy mogli celebrować urodziny najbardziej niesamowitego malucha na świecie – Fiata 126p.

Organizatorzy przygotowali program pełen atrakcji, i to nie tylko dla fanów samochodów i techniki w każdym wieku, w tym między innymi przejazd parady maluchów przez miasto, wirtualne wyścigi, konkursy samochodów, pokazy sprzętu i sprawności Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej, koncerty i wywiady dotyczące historii fiacika, strefę dla seniorów i rozrywki dla dzieci. Z tej okazji nasz FabLab wydrukował na drukarce 3D symboliczny klucz, który kiedyś był obiektem pożądania wielu Polaków – warto go również obejrzeć na własne oczy.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Bielsko-Biała, ZIAD Bielsko-Biała S.A., Bielskie Centrum Kultury, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oraz Beskidzka Izba Gospodarcza, a nasza Agencja występuje jako oficjalny partner.

Więcej szczegółów na stronie internetowej wydarzenia: https://urodzinymalucha.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/events/938402657214774/?ref=newsfeed.

Zainteresował Cię ten temat? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.