SĄSIEDZI SĄSIADOM - INNOWACYJNE PODBESKIDZIE!
środa, 25 sierpnia 2021

Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie

Należysz do sektora MSP? Chciałbyś przenieść swój biznes do sieci ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszamy na piątą edycję E-Kongresu.

Należysz do sektora MSP? Chciałbyś przenieść swój biznes do sieci ale nie wiesz jak to zrobić? Planujesz inwestycje w nowe technologie, które zwiększą konkurencyjność Twojej firmy i sprawią że Twoja produkcja będzie bardziej "eko"? A może w czasach, w których praca zdalna i wirtualna rzeczywistość nabierają nowego znaczenia chciałbyś dowiedzieć się jak zadbać o bezpieczeństwo danych swojej firmy i pracowników w sieci?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca to znaczy, że nie możesz przegapić kolejnej edycji Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie", która w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w ramach największego na Podbeskidziu festiwalu informatycznego – BBDays4.IT!

Już w środę, 08 września br., punktualnie o godzinie 09:00, rozpoczniemy kolejną – piątą edycję tego unikatowego w skali regionu wydarzenia, prezentującego nowoczesne i innowacyjne w rozwiązania technologiczne z powodzeniem stosowane lub wdrażane przez firmy z Podbeskidzia! Dzięki wykorzystaniu wirtualnych kanałów komunikacji kongres stanowi w pełni kompleksowe wydarzenie dedykowane do szerokiego grona odbiorców. Podobnie jak rok temu, również tegoroczna edycja kongresu odbędzie się wyłącznie w formule ONLINE, z transmisją wydarzenia w serwisie YouTube! Co więcej udział w E-Kongresie jest całkowicie bezpłatny!

Dlaczego warto zgłosić swój udział w E-Kongresie?

Zmieniamy formułę kongresu, ale zostawiamy to co w nim najważniejsze – wysoki poziom wiedzy merytorycznej serwowanej w trakcie aż 8 sesji wykładowych przez zaproszonych do studia kongresu prelegentów oraz panelu dyskusyjnego z udziałem naszego gościa specjalnego – Stefana Batorego – założyciela startupów iTaxi i Booksy, szturmem zdobywających międzynarodowe rynki!

A to jeszcze nie wszystko! Tegoroczną edycję E-kongresu podzieliliśmy na dwa główne bloki tematyczne: biznes w wirtualnej rzeczywistości oraz zielony ład – tendencje rozwojowe, w trakcie których dowiesz się m.in.:

  • jak dzięki działaniom w digitalu zdobyć międzynarodowe rynki?
  • innowacje w płatnościach internetowych czyli jak bezpiecznie i łatwo dokonywać transakcji online?
  • RODO w IT – jak zabezpieczyć dane swoje i pracowników firmy i uchronić się przed problemami?

Nowoczesne i kompleksowe gospodarowanie odpadami w Bielsku-Białej?

To wszystko czeka na Ciebie bez wychodzenia z domu lub biura! Wystarczy dostęp do sieci bowiem kongres odbywać się będzie w formule ONLINE poprzez transmisję wydarzenia w serwisie YouTube. Co więcej udział w E-kongresie jest całkowicie darmowy – wymagamy jedynie wcześniejszej rezerwacji!

Zainteresował Cię ten temat? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.