Dzień informacyjny o środkach unijnych w Katowicach
środa, 28 lutego 2024

Dzień informacyjny o środkach unijnych w Katowicach

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej uczestniczyła w dniu informacyjnym o środkach unijnych dla miast i samorządów. Nie bez powodu - ściśle współpracujemy z naszym samorządem!

Wczoraj, tj. 27.02.2024 r., przedstawiciele Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej uczestniczyli w wydarzeniu pn. Dzień informacyjny – środki unijne dla miast i samorządów, jakie odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego. W trakcie spotkania:

  • Aldo Vargas-Tetmajer z Krajowego Punktu Kontaktowego URBACT przedstawił założenia, zasady i terminy trwającego naboru do Sieci Transferu Innowacji w ramach URBACT
  • Monika Strojecka-Gevorgyan z Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaprezentowała nabory w ramach programów Interreg Europa, Interreg EUROPA ŚRODKOWA oraz Interreg Region Morza Bałtyckiego
  • ponadto zaprezentowano zakres tematyczny i planowane konkursy w ramach programów Horyzont Europa i LIFE.

Oczywiście planujemy skorzystać z tych międzynarodowych możliwości – mamy nadzieję, że z sukcesem, a realizowane przez nas projekty przyczynią się do rozwoju naszego regionu i miasta!

Obecnie nasza Agencja realizuje kilka projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej - zapraszamy do zapoznania się z nimi w zakładce Projekty; a w Aktualnościach będziemy informować o możliwości włączenia się w akcje projektowe.

Zainteresował Cię ten temat? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.