Założenie firmy jest - przynajmniej pod względem formalności - proste. Jednak nawet najlepszy pomysł na biznes może nie wypalić bez odpowiednich funduszy. Potrzebne są one na różnych etapach działalności - począwszy od środków na start, po te umożliwiające jej rozwój. Świat finansów jest skomplikowany i nie wszyscy przedsiębiorcy czują się w nim dobrze. Z pomocą dla szukających wsparcia przychodzi Agencja Rozwoju Regionalnego (dalej ARR S.A.).

 

Skorzystaj z puli atrakcyjne oprocentowanych pożyczek

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej posiada jeszcze pulę środków na pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z oprocentowaniem od 2,84%.

Prowadzisz firmę na terenie woj. śląskiego, mam potrzeby inwestycyjne lub potrzebujesz środków na finansowanie obrotu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą funduszu pożyczkowego prowadzonego w ramach ARR S.A.

Partner w zakresie finansów

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest spółką akcyjną o kapitale mieszanym, której akcjonariuszami są: Gmina Bielsko-Biała, jednostki samorządów terytorialnych i przedsiębiorstwa działające w regionie bielskim. Po przejęciu Bielskiego Funduszu Projektów Kapitałowych Sp. z o.o.(BFPK), co miało miejsce 2 stycznia 2020r., zakres usług oferowanych przedsiębiorcom poszerzył się o dotychczasową ofertę BFPK. Jak wygląda aktualna oferta Funduszu ARR S.A.
w najpopularniejszym zakresie oferowanym przedsiębiorcom i kto może z niej skorzystać?

Szczegółową ofertę Funduszu ARR S.A. poznać można odwiedzając stronę internetową lub umawiając się na spotkanie - zapraszamy!
Bezpośredni kontakt z funduszem pożyczkowym i funduszem poręczeniowym – +48 604 588 059.

Pożyczki, poręczenia, doradztwo

Swoją ofertę ARR S.A. kieruje przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw szukających porady lub wsparcia w formie pożyczki czy poręczenia. Współpraca zaczyna się od bezpłatnej konsultacji, podczas której przedstawiciele ARR S.A. pomagają dobrać rozwiązania odpowiednie do potrzeb przedsiębiorstwa. W ofercie ARR S.A. znajdują się pożyczki na cele obrotowe lub inwestycyjne oraz poręczenia. Jeżeli oferta Funduszu nie odpowiada zapotrzebowaniu przedsiębiorstwa, na przykład z uwagi na wysokość pożyczki, ARR S.A. może pełnić rolę pośrednika w pozyskaniu źródła finansowania oraz negocjatora warunków.

ARR S.A. posiada również unikatową ofertę na terenie województwa śląskiego w zakresie poręczenia zamiast wpłaty wadium w przetargach. To rozwiązanie poprawiające płynność finansową przedsiębiorcy, oferują tylko dwa podmioty na Śląsku. Wsparcie, z którego mogą korzystać przedsiębiorcy może wynieść nawet 345 tysięcy zł.

Pewność i bezpieczeństwo

Jako jednostka otoczenia biznesu, ARR S.A. dba o przejrzyste warunki udzielania i spłacania pożyczek, korzystając w tym zakresie z konsultacji z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Dla firm korzystających z oferty ARR S.A. to gwarancja bezpieczeństwa. Ze wsparcia w postaci poręczeń i pożyczek skorzystały setki firm a łączna kwota wsparcia dla firm sektora MMŚP przekroczyła 40 milionów złotych!

BFPK