Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do bezpłatnego udziału w konferencji, pt: „Fundusze inwestycyjne na rozwój innowacyjnych pomysłów biznesowych", która odbędzie się w Katowicach, dnia 16 grudnia 2014 r., w Hotelu Qubus Prestige

Mając na uwadze fakt, iż w zbliżającej się perspektywie finansowej Unii Europejskiej 2014-2020 jednym z głównych elementów wsparcia dla innowacyjnego rozwoju MŚP, jest wzrost wykorzystania finansowych instrumentów zwrotnych, w tym funduszy zalążkowych i funduszy inwestorów prywatnych Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsko-Białej serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w konferencji pt. „Fundusze inwestycyjne na rozwój innowacyjnych pomysłów biznesowych".

Spotkanie odbędzie się w Katowicach, dnia 16 grudnia 2014 r., w Hotelu Qubus Prestige, ul. Uniwersytecka 13.

W tematyce konferencji m.in:

- Program gotowości inwestycyjnej – czyli jak pozyskać inwestora?

- Inwestycyjne instrumenty wsparcia rozwoju innowacyjnych projektów – Beskidzka Sieć Aniołów Biznesu

- AIP Seed Capital – czyli Fundusze Inkubatorów AIP na rozwój Startupu

- Regionalne instrumenty wsparcia innowacji w perspektywie finansowej 2014 –2020

Tematyka konferencji obejmuje inicjatywę projektową „Getting Ready for Capital", ukierunkowaną na przygotowanie przedsiębiorców oraz przyszłych przedsiębiorców z innowacyjnym pomysłem biznesowym do pozyskania kapitału inwestycyjnego na jego realizację. Celem konferencji jest zarówno zaprezentowanie doświadczeń i osiągnięć projektowych dotyczących pozyskiwania kapitału od inwestorów zewnętrznych, jak i przedstawienie zasad funkcjonowania oraz wykorzystania dostępnych na rynku funduszy dla rozwoju innowacyjnych projektów.

Udział w konferencji potwierdzili przedstawiciele europejskich sieci współpracy biznesu, jak i zarządzania funduszami wysokiego ryzyka w Unii Europejskiej, w tym: Meta Group srl (Włochy), Europejska Sieci Biznesu (EBN-Belgia) oraz Zernike Group z Holandii.

Będziemy zaszczyceni, jeżeli wyrażą Państwo chęć wzięcia udziału.

Zainteresowane udziałem osoby uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 12 grudnia 2014 r. na adres: , tel: 33/816-91-62 lub w siedzibie ARR SA, ul. Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko–Biała.

Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy  w załączeniu.

Program Konferencji

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie