W imieniu organizatora, Instytutu ad rem z Bielska-Białej, serdecznie zapraszamy na nieodpłatne śniadanie biznesowe z udziałem gościa specjalnego, pana Pawła Kolczyńskiego, Wiceprezesa Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., które odbędzie się w czwartek 6 lutego br. o godz. 8:45 w Hotelu Qubus Bielsko-Biała przy ul. Mostowej 2.

Gość specjalny, pan Paweł Kolczyński, opowie o narzędziach wsparcia przez Agencję firm prywatnych i komunalnych, w tym o pożyczkach inwestycyjnych i obrotowych, poręczeniach, leasingu i różnych formach pomocy publicznej.

Śniadanie biznesowe będzie znakomitą okazją do integracji osobistości i środowisk wpływających na pomyślny rozwój naszego Regionu. Jesteśmy przekonani, że w trakcie spotkania wywiąże się wiele ciekawych rozmów i dyskusji. Aby zapewnić Uczestnikom poczucie komfortu, wydarzenie będzie miało formułę off the record. Dzięki hojności Darczyńców udział w śniadaniu jest nieodpłatny.

REJESTRACJA BEZPŁATNA: rejestracji można dokonać, wchodząc na stronę https://evenea.pl/event/sniadaniebielsko  albo pisząc na adres  
Kontakt do organizatora: 600 26 03 03.

Do zobaczenia wkrótce!

Evenea sniadanie wydarzenie 1200x630px wer02 003