Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej już po raz trzeci została wybrana na organizatora międzynarodowego wydarzenia pn. Startup Europe Week. Startup Europe Week 2018 to inicjatywa Komisji Europejskiej oraz organizacji Startup Europe. W ciągu tygodnia, w dniach 5-9 marca w ponad 300 miastach z niemal 50 europejskich krajów odbędzie się tysiące dedykowanych spotkań.

W ciągu tygodnia, w dniach 5-9 marca w ponad 300 miastach z niemal 50 europejskich krajów odbędzie się tysiące dedykowanych spotkań. Jednym z najważniejszych celów projektu jest stworzenie platformy dialogu pomiędzy startupami, młodymi przedsiębiorcami, a inwestorami, przedstawicielami samorządów lokalnych, instytucjami otoczenia biznesu i innymi, które zainteresowane są wspieraniem i promowaniem przedsiębiorczości w regionie.

 

avatar

 

Podczas wydarzenia goście podzielą się wiedzą na temat tego jak zbudować startup i wygrać, jakie czekają po drodze porażki i sukcesy oraz jak dbać o reputację i nie dać się hejtowi. Będzie szansa na odrobinę inspiracji ze strony startupów, które odniosły sukces na rynku polskim i europejskim. Zapraszamy wraz ze Startup Podbeskidzie na spotkanie z:

- Moniką Czaplicką - z wykształcenia socjolożką, pracuje w agencji Wobuzz. Jedna z najbardziej znanych specjalistek w zarządzaniu kryzysowym ze szczególnym naciskiem na kryzysy w mediach społecznościowych i Internecie. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu.

- Kamilem Bargielem - właścicielem i założycielem startupu SentiOne, którego głównym produktem jest narzędzie umożliwiające zbieranie i analizowanie opinii internautów. Firma ma dziś ponad tysiąc klientów. Są wśród nich sklepy internetowe, urzędy, politycy, celebryci, a przede wszystkim korporacje, agencje interaktywne, PR i reklamowe. Najwięksi klienci zapewniają spółce 40% przychodów. Poza Polską spółka działa na ponad 30 rynkach europejskich.

- Ernestem Wagnerem - od 2004 stworzył kilka firm: agencję interaktywną, software house, technologiczny dom doradczy i kilka startupów w modelu SaaS. W 2015 roku stworzył zespół, który uruchomił bank mobile-first o nazwie Loot.io oceniony jako jeden z najgorętszych startupów w UK. Zarządza projektami IT od ponad 16 lat. Od 2014 roku doradza klientom w tematach związanych z danymi i sztuczną inteligencją. Od początku 2017 roku odpowiada za sztuczną inteligencję w ING Banku Śląskim.

Wydarzenie odbędzie się 7 marca o godz. 18.00 w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej!!

Zapraszamy do rejestracji i po więcej szczegółów na stronę:

https://www.f6s.com/sew18bielsko-biala/about