W dniu 26 stycznia 2018 roku już po raz kolejny w Bielsku-Białej odbyły się „Cybermanewry” – impreza organizowana przez Stowarzyszenie Polska-Świat dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, której celem jest szerzenie wiedzy na temat cyberprzestrzeni oraz wspieranie kreatywnego myślenia.

 

Uczestnicy podzieleni na drużyny rywalizowali między sobą w kilku turniejowych konkurencjach, wymagających od nich wiedzy na temat programowania, budowy komputerów czy technologii smart. W tym roku były to między innymi CyberLabirynt z wykorzystaniem technologii inteligentnego budynku oraz PC Creator – składanie komputera na czas.

 

FabLab Bielsko-Biała oraz Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zostali patronami wspierającymi wydarzenie. Podczas imprezy można było odwiedzić nasze stoisko, zobaczyć jak działa drukarka 3D i dowiedzieć się czegoś na temat druku 3D i szybkiego prototypowania.

 

fl support

 

W ramach patronatu przygotowaliśmy vouchery na darmowe szkolenia z zakresu modelowania przestrzennego i druku 3D, które otrzymali zwycięzcy we wszystkich turniejowych konkurencjach.

 

c3 c4 c1
c5 c6 c8

 

Organizujemy spersonalizowane szkolenia i warsztaty, możesz przyjechać do nas albo my przyjedziemy do Ciebie z naszym sprzętem! Zorganizują grupę od 3 do 10 osób i zgłoś się do nas!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, prosimy o kontakt: Grzegorz Michałowski FabLab Manager, , +48 512 029 300.

Zapraszamy także na nasze strony: www.facebook.com/fablab24 oraz www.fl24.pl