W ramach projektu FabLabNet od połowy października do połowy grudnia 2017 roku organizowaliśmy Akcję Pilotażową Community - serię darmowych szkoleń, warsztatów i prezentacji z zakresu druku 3D i modelowania przestrzennego.

Celem akcji było przede wszystkim przedstawienie możliwości jakie niesie ze sobą szybkie prototypowanie oraz zapewnienie dostępu do nowoczesnych technologii dla społeczeństwa. Chcieliśmy pokazać, że naszym mieście istnieje laboratorium kreatywne FabLab i że jedyną rzeczą, która ogranicza nas w realizacji swoich pomysłów jest wyobraźnia!

fl logo

Rozpoczęliśmy od warsztatów mobilnych, które odbywały się w Gminie Porąbka, następnie prowadziliśmy krótkie prezentacje dla dzieci i młodzieży z bielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także zaprosiliśmy do siedziby FabLab Bielsko-Biała grupę harcerzy, dla których przeprowadziliśmy serię szkoleń.

 

W sumie zaprezentowaliśmy druk 3D blisko 600 osobom w trakcie ponad 100 godzin szkoleń, prezentacji i warsztatów!

 

Organizujemy spersonalizowane szkolenia i warsztaty, możesz przyjechać do nas albo my przyjedziemy do Ciebie z naszym sprzętem! Zorganizują grupę od 3 do 10 osób i zgłoś się do nas!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, prosimy o kontakt: Grzegorz Michałowski FabLab Manager, , +48512 029 300.

 

szk17 szk24 szk9
szk19 h6 h9
porabka2 porabka3 porabka4

 

fl support

 

Zapraszamy także na nasze strony: www.facebook.com/fablab24 oraz www.fl24.pl