W dniu 8 stycznia 2018 roku w siedzibie Beskidzkiego Inkubatora Technologicznego odbyła się wideokonferencja inaugurująca współpracę w ramach projektu.


W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele lokalnego samorządu - po stronie polskiej m.in. Pan Przemysław Kamiński, wice-prezydent miasta Bielska-Białej, po stronie brazylijskiej Pan Elvis Cezar, Burmistrz Konsorcjum Miast Zachodniego Sao Paulo – oraz zarówno polscy jak i brazylijscy przedsiębiorcy z sektora ICT. Była to doskonała okazja do nawiązania współpracy oraz zidentyfikowania najbardziej perspektywicznych produktów i usług z punktu widzenia eksportu.


Kolejnym etapem projektu jest przeprowadzenie ankiety, która pomoże nam sprecyzować konkretne obszary współpracy oraz stworzyć pary przedsiębiorstw, które będą mogły nawiązać wymianę handlową.


W związku z dużym zainteresowaniem ze strony brazylijskich przedsiębiorców – około 40 firm zadeklarowało chęć nawiązania współpracy – zachęcamy do wypełnienia ankiety – link do formularza on-line znajduje się TUTAJ.

 

iuc logos


Dzięki udziałowi w projekcie będą mogli Państwo otworzyć nowe rynki zbytu dla swoich produktów i usług oraz uczestniczyć w wymianie doświadczeń i dobrych praktyk.


Poniżej relacja z konferencji przygotowana przez portal Beskidnews:

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I WYPEŁNIANIA ANKIETY ON-LINE!!

Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt:

Jan Sienkiewicz, Dyrektor ds. Projektów Międzynarodowych:

Patrycja Węgrzyn, specjalista ds. projektów międzynarodowych:

Tel. 33 816 91 62