Beskidzki Akcelerator Technologiczny funkcjonujący w ramach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. to ciekawa propozycja dla początkujących firm.

Maksymalna wysokość dotacji dla pojedynczego przedsiębiorcy to aż 200 tys. euro! Żeby sięgnąć po te środki wystarczy właściwie tylko dobry pomysł na biznes. Akcelerator pomoże opracować biznesplan i strategię działania, oceni potencjał rynkowy pomysłu, udostępni lokal na siedzibę i oczywiście najlepsze pomysły dofinansuje. W zamian obejmie nie więcej niż 50% udziałów.


Gdy z dobrym pomysłem zgłosimy się do Akceleratora, możemy liczyć na rozpoczęcie tzw. etapu preinkubacji. Pomysłodawca może wtedy liczyć na bezpłatne doradztwo w zakresie opracowania analizy opłacalności przedsięwzięcia. Gdy pomysł spodoba się zarządzającym Akceleratorem podejmują decyzję o tym, czy warto w niego zainwestować (etap inkubacji). Największe szansę na wsparcie mają pomysł o wysokim potencjale technologicznym i rynkowym. Co ważne Akcelerator może objąć w nowej spółce mniej niż 50% udziałów. Po kilku latach wyjść z zyskiem z inwestycji, a pozyskane w ten sposób pieniądze – zainwestować w kolejne przedsięwzięcia. Pomysłodawca zainteresowany pozyskaniem wsparcia z Akceleratora może zgłosić się bezpośrednio do nas wypełniając Formularz zgłoszenia innowacyjnego pomysłu na stronie internetowej: TUTAJ

 

W portfelu funduszu kapitałowego Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. znajdują się spółki działające w branży IT, medycznej, tworzyw sztucznych, ochrony środowiska czy przemysłu metalowego.

 

Wszystkim Pomysłodawcom gwarantujemy poufność informacji oraz danych uzyskanych w toku współpracy.

 

Zapraszamy do współpracy!

bat logo